Aikataulu

Aikataulu lauantaina 19.11.2022

Ovet avataan joukkueille: 7.00
Ovet auki yleisölle:  8.30 – 20.00
Kilpailusuoritukset: 9.00 – 19.15

Masters 9.00
Minorit n. 10.30
Palkintojen jako n. 12.30

Juniorit n. 13.20
Seniorit n. 17.15
Palkintojen jako n. 19.30

Alustava aikataulu sunnuntaina 20.11.2022

Ovet avataan joukkueille: 7.00
Ovet auki yleisölle:  8.30 – 17.00
Kilpailusuoritukset: n. 9.00 – 16.30

Aikuiset 9.00
Palkintojen jako ennen Noviisien suorituksia

Noviisit n. 13.15
Palkintojen jako n. 16.45

Muodostelmaluistelun iloa vuodesta 2010