Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot

Puheenjohtaja Pirjo Suvanto
puheenjohtaja(at)saiml.fi
Rahastonhoitaja Pirjo Suvanto
rahastonhoitaja(at)saiml.fi
gsm. 050 3235 289
Laskutusosoite Saimaan Muodostelmaluistelijat ry
c/o Pirjo Suvanto
Turjantie 15
53500 Lappeenranta
Verkkosivujen ylläpito webmaster(at)saiml.fi

Joukkueiden yhteyshenkilöt 2018-2019

Tulokkaat / Ice Illusions Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja: Susan Haikala-Tukiainen susan.haikala(at)hotmail.fi
Valmentaja:
Yhteyshenkilö: Tiia Ruti pajukari.tiia(at)gmail.com
Tulokkaat / Sweet Illusions Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja: Tiia-Maria Myyry tiia-maria.myyry(at)hotmail.com
Valmentaja:
Yhteyshenkilö: sweetjojot(at)gmail.com
Noviisit / Golden Illusions Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja: Jonna Pesonen jonnapesonen.saiml(at)gmail.com
Valmentaja: Laura Ivanoff laura.ivanoff(at)pp2.inet.fi
Yhteyshenkilö: Johanna Jokela jonsku_jii(at)hotmail.com
Juniorit / Crystal Illusions Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja: Jonna Pesonen jonnapesonen.saiml(at)gmail.com
Valmentaja: Sonja Tyrisevä sonjaa_96(at)hotmail.com
Yhteyshenkilö: Pirjo Suvanto pirjo.suvanto(at)pp.inet.fi
Hippo-luistelukoulu Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja / yhteyshenkilö Lappeenranta: Jonna Pesonen jonnapesonen.saiml(at)gmail.com
Vastuuvalmentaja / yhteyshenkilö Imatra: Veera Ojamaa veera.ojamaa(at)windowslive.com
Hippo- muodostelmaluistelukoulu Mini Illusions Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja / yhteyshenkilö Lappeenranta: Jonna Pesonen jonnapesonen.saiml(at)gmail.com
Vastuuvalmentaja / yhteyshenkilö Imatra: Veera Ojamaa veera.ojamaa(at)windowslive.com
Leidit LPR Yhteystiedot
Valmentaja:
Valmentaja:
Yhteyshenkilö: Katja Nissinen katja.nissinen(at)iki.fi

Muodostelmaluistelun iloa vuodesta 2010